Dodaj do ulubionych | Mapa strony

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

PROFESJONALIZM W CODZIENNYM

DZIAŁANIU

PZWL

2013-03-24

SMP podejmie współpracę z Wydawnictwem Lekarskim PZWL Spółka z o.o. Rozpocznie sie ona już w trakcie tegorocznej konferencji Stowarzyszenia i obejmie: Rozdawnictwo Magazynu Pielęgniarki i Położnej w trakcie konferencji Insert oraz reklamowanie szkoleń, które Wydawnictwo organizuje dla pielęgniarek i położnych ( w najbliższym czasie dokumentacja medyczna, ekspozycja zwodowa) Mozliwość elektronicznego przesłania informacji (więcej...)

Współpraca SMP z Fundacją Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego

2013-02-26

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa podjęło współpracę z Fundacją RozwojuPielęgniarstwa Polskiego. Fundacja w roku 2013 organizuje kilka konferencji w różnychregionach kraju. Przekazujemy koleżankom wstępne informacje na ich temat. Bliższeszczegóły propozycji FRPP dostępne są na stronie internetowej www.frpp.org.plHarmonogram konferencji FRPP: Częstochowa, 26 kwietnia 2013 „Pielęgniarstwo – m&oacu (więcej...)

Partnerzy SMP - NES Healthcare Polska

2012-06-18

NES Healthcare Polska zajmuje się rekrutacją personelu medycznego. Firma powstała 25 lat temu w Wielkiej Brytanii odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na personel medyczny w najbardziej prestiżowych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych. Obecnie firma rozwija współpracę z polskim klinikami prywatnymi - zatrudnia lekarzy dyżurujących w szpitalach prywatnych, lekarzy rodzinnych, specjalistów i pielęgniarki. Dzięki doświadczeniu (więcej...)

Partnerzy SMP

2012-05-15

 25 kwietnia b.r. uruchomiony został pierwszy w Polsce profesjonalny portal pracy PRAMEDICO dedykowany sektorowi zdrowia, który wspiera z jednej strony podmioty rekrutujące personel medyczny, z drugiej strony ułatwia znalezienie pracy przedstawicielom zawodów medycznych.  Pramedico.pl to również miejsce informacji o szkoleniach i praktykach dedykowanych kandydatom do pracy i pracownikom służby zdrowia oraz ci (więcej...)

Dane teleadresowe

ul. Piechowskiego 36

83-400 Kościerzyna