Dodaj do ulubionych | Mapa strony

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

PROFESJONALIZM W CODZIENNYM

DZIAŁANIU

PROGRAM KONFERENCJI SMP ,, Quo vadis Pielęgniarstwo ‘’ - Nowy Tomyśl w dniach 5 – 6 października 2018 roku

2018-07-30

   ,, Quo vadis - Pielęgniarstwo ‘’  5. 10. 2018 r    11.00  -  14.00  Rejestracja uczestników konferencji   11.15  Pierwszy termin -  Walne Zgromadzenie członków SMP w Sali konferencyjnej hotelu HI FI - Paproć 84 , Nowy Tomyśl    (Sprawozdanie z działalności SMP, program pracy na 2019r, zaplanowanie zjazdu sprawozdawczo- wyborczego, propozy (więcej...)

Analiza Przypadków w Pielęgniarstwie i Położnictwie – SMP poleca.

2018-05-29

Metoda indywidualnych przypadków (ang. Case study) wykorzystywana w różnych dziedzinach nauki jest całościowym sposobem badania, opisywania i prezentowania otaczającej nas rzeczywistości. Wszechstronność studium przypadku sprawia, że może być ono stosowane w pracy pielęgniarek i położnych praktyków, badaczy jak i w nauczaniu zawodu pielęgniarki i położnej. Analiza Przypadków w Pielęgniarstwie i Położnictwie jest spe (więcej...)

Sprawozdanie z konferencji

2018-01-10

Sprawozdanie z konferencji Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa pod hasłem ,, Od teorii do praktyki ‘’ Lądek Zdrój 6-7.10. 2017. Szanowni Państwo Coroczna konferencja SMP tradycyjnie poprzedzona została WalnymZgromadzeniem członków SMP, któremu przewodniczyła Amelia Ściborsekretarz SMP. Prezes Marzena Barton przedstawiła sprawozdanie zdziałalności merytorycznej za rok 2016/2017 oraz plan pracy na rok (więcej...)

PILNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI - Osoby, które chcą uczestniczyć w konferencji październikowej i zamówić nocleg w pokoju jednoosobowym muszą wnieść dopłatę w kwocie 90.00 zł.

2017-07-23

UWAGA! PILNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI. Osoby, które chcą uczestniczyć w konferencji w dniach 6-7 października 2017 roku i zamówić nocleg w pokoju jednoosobowym muszą wnieść dopłatę w kwocie 90 zł. Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa (więcej...)

KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA „OD TEORII DO PRAKTYKI” W DNIACH 6-7. X. 2017 - INFORMACJA STOWARZYSZENIA MENEDŻERÓW PIELĘGNIARSTWA

2017-06-06

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów na coroczną konferencję, która odbędzie się w dniach 6 -7 października 2017 r Miejscem konferencji będzie tym razem Uzdrowisko Lądek - Długopole SA, Zdrój Wojciech , Plac Mariański 13, 57-540 Lądek Zdrój Główne hasło konferencji ,, OD TEORII DO PRAKTYKI" PROGRAM KONFERENCJI ,, Od teorii do praktyki ‘’ (więcej...)

WAŻNA INFORMACJA DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA MENEDŻERÓW PIELĘGNIARSTWA

2017-06-06

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa odbędzie się w pierwszym dniu konferencji przed jej rozpoczęciem 6.10.2017 r godzina 12.00 (pierwszy termin), godzina 12.15 (drugi termin ) w sali konferencyjnej - Uzdrowiska Lądek - Długopole SA., Zdrój Wojciech , ul. Plac Mariański 13 , 57- 540 Lądek Zdrój SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW DO UDZIAŁU.     (więcej...)

Kultura organizacji a zdarzenia niepożądane

2017-05-03

Kluczowym działaniem, które wiąże się z zarządzaniem firmą (organizacją) jest optymalne dysponowanie zasobami pieniężnymi i ludzkimi w celu osiągania dobrych rezultatów finansowych. Nie należy zapominać, że do osiągnięcia tego celu duże znaczenie ma także kultura organizacyjna firmy. W naukowych opracowaniach kultura organizacyjna jest określana jako: zbiór norm społecznych i systemów wartości, właściwy klimat organi (więcej...)

Nowe Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych udzielanych przez pielęgniarkę albo położną samodzielnie

2017-04-24

Szanowne Koleżanki i Koledzy zamieszczamy w całości nowe Rozporządzenie w spawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych udzielanych przez pielęgniarkę albo położną samodzielnie bez zlecenia lekarskiego. Każda pielęgniarka i położna realizująca zadania kadry kierowniczej, czy też bezpośrednio zadania wobec pacjenta powinna zapoznać się z jego treścią, gdyż jest to jeden z podstawowych akt&oa (więcej...)

Jak wzmocnić swój wizerunek jako profesjonalnej pielęgniarki?

2017-04-20

Jak wzmocnić swój wizerunek jako profesjonalnej pielęgniarki? Anna Daria Nowicka – socjolog, trener, coach Agencja rekrutacyjno - szkoleniowa NES Healthcare Nasza kariera zawodowa w ogromnym stopniu zależy od tego, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych. To, jak jesteśmy traktowani przez pacjentów, współpracowników i przełożonych jest pochodną tego, jak nas widzą i oceniają. Jak świadomie bu (więcej...)

Sprawozdanie z konferencji ,,Analiza przypadków w pielęgniarstwie” 18 listopada 2016 r w Łodzi

2017-04-10

Organizatorzy konferencji zwrócili się z prośbą o udzielenie patronatu oraz logo stowarzyszenia na czas konferencji jak również zwrócono się z prośbą o uczestnictwo Prezesa SMP. Konferencję uświetnili swoja obecnością znamienici goście : Pani Prezes NRPiP w Warszawie wygłosiła wykład inauguracyjny po czym doktor Dorota Kiliańska przejęła prowadzenie konferencji, jako pierwszy wykładowca przestawiła -temat ,, Dokumenta (więcej...)

Sprawozdanie z konferencji 14-15.10.2016r Gdańsk

2017-04-10

Coroczna konferencja SMP po raz drugi miała miejsce w Gdańsku. Spotkanie pod tytułem ,, Dobre praktyki w pielęgniarstwie i położnictwie ‘’ odbyło się w dniach 14 -15.10.2016 roku. Patronatu honorowego udzielili : - Pani Zofia Małas Prezes NRPiP w Warszawie - Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Warszawie. Patronat medialny sprawował: - Magazyn Pielęgniarek i Położnych. Prezes SMP Marzena Barton (dy (więcej...)

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI SMP ZA ROK 2015.

2016-06-05

Sprawozdanie z działalności SMP za rok 2015 Przygotowanie rozliczeń finansowych oraz obowiązującej sprawozdawczości wraz z załącznikami Weryfikacja aktualnej listy członków SMP oraz wpłat członkowskich, indywidualna korespondencja 30.01.16 r korespondencja z Przewodniczącą ORPiP w Katowicach na temat spotkania z Zespołem ds. Organizacji i Zarządzania w Łoziskach Górnych w sprawie działalności statutowej SMP (więcej...)

"DOBRE PRAKTYKI W PIELĘGNIARSTWIE I POŁOŻNICTWIE" - Konferencja SMP w dniach 14-15.10.2016.

2016-06-05

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa ma saszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów na kolejną konferencję, która ponownie odbędzie się w Gdańsku w dniach 14-15. października 2016 roku. Temat konferencji to "Dobre praktyki w pielęgniarstwie i położnictwie"    Miejscem konferencji jest Novotel Gdańsk Marina ulica Jelitkowska 20. Dokładne informacje dotyczące miejsca i szczegółowego programu konferencj (więcej...)

Relacja z konferencji Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa.

2015-11-23

W dniach 9-10.10.2015 roku po raz pierwszy w Gdańsku w Hotelu Marina Novotel, odbyła się konferencja SMP pod tytułem  ,,Rzeczywistość i przyszłość pielęgniarstwa i położnictwa”. Patronatu honorowego udzielili: Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w Warszawie dr Grażyna Rogala-Pawelczyk i Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Warszawie. Pat (więcej...)

Konferencja Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa- relacja z przebiegu…

2014-06-02

Konferencja Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa. W dniach 9-11.05.2014 r. w Centrum Konferencyjnym „CS Szkolenie Doradztwo” w Warszawie odbyła się kolejna, szósta  konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa. W tym roku, w sposób szczególny chciałyśmy podkreślić obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki (więcej...)

Plan Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Stowarzyszenia Mnedżerów Pielęgniarstwa

2014-05-04

    Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa z siedzibą w Przeworsku informuje że w dniu 9 maja  2014 roku w  CENTRUM KONFERENCYJNYM Warszawa ul. Edisona 2 odbędzie się  Walny Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy   Członków Stowarzyszenia  Obrady rozpoczną się w I terminie o godz.11.00 , w drugim terminie o godz.11.45          z następujący (więcej...)

Konferencja SMP „Od Florencji Nightingale do współczesnego menedżera pielęgniarstwa” Warszawa 9-11.05.2014.

2014-02-02

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa ma zaszczyt zaprosić koleżanki i kolegów na coroczną konferencję. Hasło na rok 2014: „Od Florencji Nightingale do współczesnego menedżera pielęgniarstwa" „Zarządzanie w pielęgniarstwie na przestrzeni dziejów „ Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Szkolenie Doradztwo Cs i D" Warszawa ul. Minerska 16 w dniach 9-11.05.2014. Program Konferenc (więcej...)

Menedżer Pielęgniarstwa

2013-09-25

„Menedżer Pielęgniarstwa” to forum myśli i doświadczeń zarządzającej kadry pielęgniarskiej. Fachowy miesięcznik, który da Ci wytyczne, jak uzyskać lub zachować certyfikat jakości opieki pielęgniarskiej ISO lub akredytację, wdrożyć system motywowania pozafinansowego nawet wysoko wykwalifikowanej kadry pielęgniarskiej oraz wprowadzić nowatorskie sposoby pielęgnowania jako źródło oszczędności!   (więcej...)

III Kongres Położnych

2013-05-08

Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Polskie Towarzystwo Położnych oraz Zarząd SMP mają zaszczyt zaprosić Koleżanki na III Kongres Położnych "Odpowiedzialność i obowiązki położnej zgodnie ze standardem opieki okołoporodowej". Przewodniczącą Komitetu Naukowego Kongresu jest Pani dr n. med. Grażyna Iwanowicz-Palus - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Kongres będzie sie odbywał w formule wykładowo-warsz (więcej...)

Zaproszenie na IX Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową

2013-05-07

                                W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa po raz kolejny  do Białegostoku, stolicy Podlasia, ważnego ośrodka administracyjnego, naukowego, gospodarczego i kulturalnego Polski północno-wschodniej. Wspaniałą okazją ku temu będzie (więcej...)

PZWL

2013-03-24

SMP podejmie współpracę z Wydawnictwem Lekarskim PZWL Spółka z o.o. Rozpocznie sie ona już w trakcie tegorocznej konferencji Stowarzyszenia i obejmie: Rozdawnictwo Magazynu Pielęgniarki i Położnej w trakcie konferencji Insert oraz reklamowanie szkoleń, które Wydawnictwo organizuje dla pielęgniarek i położnych ( w najbliższym czasie dokumentacja medyczna, ekspozycja zwodowa) Mozliwość elektronicznego przesłania informacji (więcej...)

Sprawozdanie z tegorocznej konferncji Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa

2013-03-06

W dniach 19-21.04.2013 r. w Centrum Konferencyjnym „ CS Szkolenie Doradztwo” w Warszawie odbyła się kolejna, piąta już konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa. Hasło przewodnie tegorocznej  konferencji brzmiało:    „Nowa jakość zarządzania w podmiotach leczniczych”   W  programie znalazło się wiele ciekawych wykładów (więcej...)

Nareszcie jest! Najnowszy numer Waszego ulubionego czasopisma, teraz jako KWARTALNIK w nowej, niższej cenie!

2013-02-26

Nareszcie jest! Najnowszy numer Waszego ulubionego czasopisma, teraz jako KWARTALNIK, w nowej, niższej cenie!  PRENUMERATA ROCZNA KOSZTUJE JEDYNIE 155,40 ZŁ. Wydawnictwo Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o. działa w Polsce od 1997 r. Dostarcza fachowych informacji wielu grupom zawodowym, m.in.: pielęgniarkom,położnym, lekarzom, farmaceutom i menedżerom ochrony zdrowia, a także dyrektorom inauczycielom szkół i prz (więcej...)

Współpraca SMP z Fundacją Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego

2013-02-26

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa podjęło współpracę z Fundacją RozwojuPielęgniarstwa Polskiego. Fundacja w roku 2013 organizuje kilka konferencji w różnychregionach kraju. Przekazujemy koleżankom wstępne informacje na ich temat. Bliższeszczegóły propozycji FRPP dostępne są na stronie internetowej www.frpp.org.plHarmonogram konferencji FRPP: Częstochowa, 26 kwietnia 2013 „Pielęgniarstwo – m&oacu (więcej...)

Współpraca SMP z miesięcznikiem „Menedżer Pielęgniarstwa” Wydawnictwa RAABE

2013-02-18

Wydawnictwo Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp.z o.o. działa w Polsce od 1997 roku. Dostarcza fachowych informacji wielu grupom zawodowym, m.in.: pielęgniarkom, położnym, lekarzom, farmaceutom i menedżerom ochrony zdrowia, a także dyrektorom i nauczycielom szkół i przedszkoli. Wydawnictwo prowadzi także działaność w Niemczech, Bułgarii, Czechach, Francji, Rumunii, Słowacji, we Włoszech i na Węgrzech. Nakładem Wydawnictwa ukazuje si (więcej...)

Prestige International Recruitment/BIO-kariera.pl zaprasza pielęgniarki do pracy za granicą

2013-02-16

Ogłoszenie o pracy w Irlandii – BIO-kariera.pl Obecnie pilnie są poszukiwane pielęgniarki środowiskowe do pracy w Irlandii na podstawie umowy o pracę. Potrzebne jest 5 pielęgniarek do opieki nad osobami starszymi oraz 1 pielęgniarka do pracy w szpitalu publicznym. Klient oferuje zarobki w przedziale 2700 – 3000 euro miesięcznie.  Szczegółowych informacji może udzielić: Błażej Bucholski Managing Director Prestige Interna (więcej...)

Zaproszenie na konferencję naukowo-szkoleniową „Nowa jakość zarządzania w podmiotach leczniczych”

2013-02-16

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa zaprasza na konferencję naukowo-szkoleniową „Nowa jakość zarządzania w podmiotach leczniczych”     19-21.04.2013 r. Centrum Konferencyjne Warszawa ul. Edisona 2              Członkowie Zarządu Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa mają zaszczyt zaprosić na coroczną konferencję, w programie której propon (więcej...)

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową pod hasłem „Problemy współczesnego pielęgniarstwa” w dniu 1 marca 2013 roku w Warszawie.

2013-02-05

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoorazWydawnictwo Sztuka Pielęgnowania zapraszają naOgólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową„Problemy współczesnego pielęgniarstwa”1 marca 2013, godz. 10.00-15.00Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznegoul. Księcia Trojdena 2, sala nr 231Program Konferencji:   Lena Kozłowska i Katarzyna Pawłowska, Od Florencji Nightingale do (więcej...)

Stanowisko w sprawie rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami

2013-01-27

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa Przeworsk dnia 8.01.2013r.     Stanowisko w sprawie wejścia w życie z dniem 1.01.2013r. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 28.12.2012r. w sprawie sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa skupia w swoim gronie pielęgniarską kadrę kierowniczą a w s (więcej...)

SMP proponuje ciekawe publikacje

2012-11-07

SMP proponuje ciekawe publikacje:„Szansa drzemie w zmianie. Zarządzanie zasobami ludzkimi w procesie przekształceń”Anna Daria Nowicka Manager Projektu NES Healthcare Polska - artykuł, który ukazał się wpaździernikowym numerze Healthcare Management MagazineJak mawiał Peter Drucker – guru zarządzania: „Jedyną stałą rzeczą w organizacji jestzmiana”. Wiele placówek medycznych czekają przekształcenia. Na co (więcej...)

Dane teleadresowe

ul. Piechowskiego 36

83-400 Kościerzyna