Dodaj do ulubionych | Mapa strony

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

PROFESJONALIZM W CODZIENNYM

DZIAŁANIU

Jak wzmocnić swój wizerunek jako profesjonalnej pielęgniarki?

2017-04-20

Jak wzmocnić swój wizerunek jako profesjonalnej pielęgniarki? Anna Daria Nowicka – socjolog, trener, coach Agencja rekrutacyjno - szkoleniowa NES Healthcare Nasza kariera zawodowa w ogromnym stopniu zależy od tego, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych. To, jak jesteśmy traktowani przez pacjentów, współpracowników i przełożonych jest pochodną tego, jak nas widzą i oceniają. Jak świadomie bu (więcej...)

Relacja z konferencji Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa.

2015-11-23

W dniach 9-10.10.2015 roku po raz pierwszy w Gdańsku w Hotelu Marina Novotel, odbyła się konferencja SMP pod tytułem  ,,Rzeczywistość i przyszłość pielęgniarstwa i położnictwa”. Patronatu honorowego udzielili: Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w Warszawie dr Grażyna Rogala-Pawelczyk i Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Warszawie. Pat (więcej...)

SMP proponuje ciekawe publikacje

2012-11-07

SMP proponuje ciekawe publikacje:„Szansa drzemie w zmianie. Zarządzanie zasobami ludzkimi w procesie przekształceń”Anna Daria Nowicka Manager Projektu NES Healthcare Polska - artykuł, który ukazał się wpaździernikowym numerze Healthcare Management MagazineJak mawiał Peter Drucker – guru zarządzania: „Jedyną stałą rzeczą w organizacji jestzmiana”. Wiele placówek medycznych czekają przekształcenia. Na co (więcej...)

Dane teleadresowe

ul. Piechowskiego 36

83-400 Kościerzyna