Dodaj do ulubionych | Mapa strony

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

PROFESJONALIZM W CODZIENNYM

DZIAŁANIU

Konferencja SMP „Od Florencji Nightingale do współczesnego menedżera pielęgniarstwa” Warszawa 9-11.05.2014.

2014-02-02

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa ma zaszczyt zaprosić koleżanki i kolegów na coroczną konferencję. Hasło na rok 2014: „Od Florencji Nightingale do współczesnego menedżera pielęgniarstwa" „Zarządzanie w pielęgniarstwie na przestrzeni dziejów „ Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Szkolenie Doradztwo Cs i D" Warszawa ul. Minerska 16 w dniach 9-11.05.2014. Program Konferenc (więcej...)

III Kongres Położnych

2013-05-08

Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Polskie Towarzystwo Położnych oraz Zarząd SMP mają zaszczyt zaprosić Koleżanki na III Kongres Położnych "Odpowiedzialność i obowiązki położnej zgodnie ze standardem opieki okołoporodowej". Przewodniczącą Komitetu Naukowego Kongresu jest Pani dr n. med. Grażyna Iwanowicz-Palus - Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Kongres będzie sie odbywał w formule wykładowo-warsz (więcej...)

Zaproszenie na IX Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową

2013-05-07

                                W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa po raz kolejny  do Białegostoku, stolicy Podlasia, ważnego ośrodka administracyjnego, naukowego, gospodarczego i kulturalnego Polski północno-wschodniej. Wspaniałą okazją ku temu będzie (więcej...)

Prestige International Recruitment/BIO-kariera.pl zaprasza pielęgniarki do pracy za granicą

2013-02-16

Ogłoszenie o pracy w Irlandii – BIO-kariera.pl Obecnie pilnie są poszukiwane pielęgniarki środowiskowe do pracy w Irlandii na podstawie umowy o pracę. Potrzebne jest 5 pielęgniarek do opieki nad osobami starszymi oraz 1 pielęgniarka do pracy w szpitalu publicznym. Klient oferuje zarobki w przedziale 2700 – 3000 euro miesięcznie.  Szczegółowych informacji może udzielić: Błażej Bucholski Managing Director Prestige Interna (więcej...)

Zaproszenie na konferencję naukowo-szkoleniową „Nowa jakość zarządzania w podmiotach leczniczych”

2013-02-16

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa zaprasza na konferencję naukowo-szkoleniową „Nowa jakość zarządzania w podmiotach leczniczych”     19-21.04.2013 r. Centrum Konferencyjne Warszawa ul. Edisona 2              Członkowie Zarządu Stowarzyszenia Menedżerów Pielęgniarstwa mają zaszczyt zaprosić na coroczną konferencję, w programie której propon (więcej...)

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową pod hasłem „Problemy współczesnego pielęgniarstwa” w dniu 1 marca 2013 roku w Warszawie.

2013-02-05

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoorazWydawnictwo Sztuka Pielęgnowania zapraszają naOgólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową„Problemy współczesnego pielęgniarstwa”1 marca 2013, godz. 10.00-15.00Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznegoul. Księcia Trojdena 2, sala nr 231Program Konferencji:   Lena Kozłowska i Katarzyna Pawłowska, Od Florencji Nightingale do (więcej...)

Zaproszenie na VIII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową Życiodajna Śmierć - Pamięci Elizabeth Kṻbler-Ross

2012-10-22

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa po razkolejny do Białegostoku, stolicy regionu, ważnego ośrodka administracyjnego,naukowego, gospodarczego i kulturalnego Polski północno-wschodniej.Wspaniałą okazją ku temu będzie VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Życiodajna Śmierć - Pamięci Elizabeth Kṻbler-Ross, która odbędzie się w dniach 23-26 maja 2013 r. w Białymstoku. Pierwsze informacj (więcej...)

Konferencja SMP

2012-03-03

Stowarzyszenie Menedżerów Pielęgniarstwa zaprasza pielęgniarki i położne na coroczną konferencję naukowo szkoleniową pod hasłem: „ Zarządzanie podmiotem leczniczym w świetle wymogów współczesnej kompleksowej opieki medycznej”   Termin i miejsce konferencji:  20-22.04.2012r Centrum Konferencyjne Warszawa ul. Edisona 2   Sprawozdanie z Konferencji Naukowo – Szkoleniowej ,, Zarządzanie pod (więcej...)

Udział SMP w Europejskiej Debacie Środowisk Pielęgniarskich i Polityków w Sejmie RP w dniu 5 października 2011.

2011-09-20

W imieniu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego (PTP), Europejskiej Federacji Towarzystw Pielęgniarskich (EFN) oraz Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia SMP otrzymało zapraszenie na Europejską Debatę Środowisk Pielęgniarskich i Polityków na temat Działania na rzecz wysoko wykwalifikowanego personelu opieki zdrowotnej, która odbędzie się w Sejmie RP, w dniu 5 października 2011.   Pliki do pobra (więcej...)

Udział SMP w Projekcie RN4CAST

2011-09-11

Dnia 3 czerwca 2011 r. w Krakowie odbyło się spotkanie „Stakeholders Meeting RN4CAST”, w którym brał udział członek Zarządu SMP. Zadaniem Projektu RN4CAST jest sformułowanie założeń polityki efektywnego zatrudniania i zarządzania kadrą pielęgniarską w szpitalach, w aspekcie poprawy jakości opieki szpitalnej nad pacjentem. Jednym z celów Projektu jest skonstruowanie modelu zatrudnienia pielęgniarek w Europie oraz w każdy (więcej...)

Dane teleadresowe

ul. Piechowskiego 36

83-400 Kościerzyna